Kauq 2 katesh

Numri i shpalljes: 48805 | Postuar në: 04.09.2017, 14:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 350 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Koltuqe

Lloji i shpalljes: Shitet


Shum i mir i ri i pa perdorur i bler n qaoberto dhe jogu shum i but

 Vushtrri     Vushtrri

Dërgo E-mail

 Linda