Passat 3c

Numri i shpalljes: 48804 | Postuar në: 04.09.2017, 13:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Passat

Viti: 2006

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 250000

Transmetuesi: Automatike

Regjistrimi: i Kosovës

Çmimi: 6.600 €

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitete passati 3c ne gjendje super te mire me dogan dhe tabela RKS dizel 2.0
Drita senona
Mbyllje qendrore
Alufellne
Xhama kolor
Automatik DsG
Radio cd
Airbag
Dy qelsa
Servis i krym etj etj Prizren     Prizren 20020

Dërgo E-mail

 Naser