Objekti ipet me qira

Numri i shpalljes: 48794 | Postuar në: 09.03.2020, 10:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 750

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Hapësirë, ambiente shërbimi, Zyra / Zyra

Lloji i shpalljes: Me qira


Objekti ipet me qira
Ka një sipërfaqe prej 750m2, ka podrumin dhe pesë kate të cilat mund të shfrytëzohen në mënyrë të pavarur njëra prej tjetrës varësisht nga kërkesa.Podrumi, kati përdhesë dhe kati i parë kanë nga 150m2. Secili kat është i përbërë prej 5 zyreve të madhësive mbi 30m2,

Shtepia është shumë e përshtatshme për kryerjen e shërbimeve të noterisë dhe për punë administrative.Është i paisur me gjithë infrastrutkurën përkatëse si nxemjen qëndrore, shumë funksional për punë dhe ka qenë i shfrytëzueshëm nga Ministria e Drejtësisë - departamenti i ndihmave juridike, shërbimi sprovues etj.
Shtepia gjendet në lagjen Ortakoll afër restorant Sharri në Prizren.
Numrat kontaktues 044-817-889

 Prizren     Prizren 20000

Dërgo E-mail

 Shpallje