Enëlarëse dhe shporet

Numri i shpalljes: 48792 | Postuar në: 27.08.2017, 22:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 150 €

Kategoria Të ndryshme

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes ni enelarese dhe ni shporet ne gjendje te rregullt arsyja eshte se e kom ndru kuzinen me muntuse 150dyjat
Faleminderit per mirkuptim!

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Nuhi