Leshohet lokali me qira 153 m2

Numri i shpalljes: 48787 | Postuar në: 24.08.2017, 12:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 153

Kati: 0

Ngrohja: Nuk ka

Çmimi: 600 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Dyqane

Lloji i shpalljes: Me qira


Leshohet lokali me qira në Fushe Kosove prapa Albi Mall me kuadraturë prej 153 m2,i përshtatshëm për shumë lloje të biznesit,njëkohesisht lokali posedon dy hyrje (një nga rruga kryesore dhe një tjetër nga komplekset banesore direkt përballë lokalit)

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

Dërgo E-mail

 Janina