shes toke

Numri i shpalljes: 48783 | Postuar në: 17.08.2017, 17:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 57500

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Tokë - Komplote

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes toke siperfaqe 5,75 ha, cila gjindet ndermjet fsatrave Lugbunar-Bec, larg prej Gjakoves, 4-5 km. Toka me nji pjes del ne rrugen magjistal Gjakove-Rakovine-Prishtine dhe ne pronin e Becit. Toka eshte pershtatshem per banim, biznis dhe bujqesi.

 Gjakovë     Gjakovë 50000

Dërgo E-mail

 Obrad