Mercedes Benz CLS 320 CDI BRABUS

Numri i shpalljes: 48771 | Postuar në: 07.08.2017, 09:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: 320

Viti: 2008

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 160000

Transmetuesi: Tiptronik

Karoseria: Kupe / Sportive

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i huaj

Çmimi: 24.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


blootooth,servo,sport paket,kontroll transakcioni,nxemje te uleseve dhe shume te tjera ..full extra.Hargjimi:7.6 i kombinuar,5,3 jasht lokacionit.CO2 km,emisioni i gasrave; Euro 4

 Ferizaj     Ferizaj 70000

Dërgo E-mail

 ekrem