Shitet Shporet Alfa90

Numri i shpalljes: 48764 | Postuar në: 01.08.2017, 16:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 230 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Ngrohje dhe Kondicioner / Shporet, Sobë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes shporetin Alfa90 3 vite i perdorur vetem nga 6 muaj shkaku se kam maru kamin me tulla 230 € qynkat gratis-15
Nese vini me mar vet i heki -10 per benzin nese jeni brenda gilanit jau bi ne shpi

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 Rexhep