Mallzvicerran

Numri i shpalljes: 48763 | Postuar në: 05.08.2017, 18:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: M

Ngjyra: e kuqe

Çmimi: 100 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i shpalljes: Shitet


Mallzvicerran per kontakt ne email mirakaj.kened@hotmail.com

 Gjakovë     Gjakovë 50000

Dërgo E-mail

 Kened