Shitet telefoni Cubot

Numri i shpalljes: 47757 | Postuar në: 23.07.2017, 19:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: Dinosaur

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet Cubot ne gjendje te rregullt vetem 5-6 muaj i perdorur me garancion 1vitë, eshte nje smartphone shum i shpejt, telefoni eshte 16GB ROM dhe 3GB RAM, kamera e tij eshte 13MP dhe kameraSelfi 5MP, eshte 4G LTE, teli eshte 5.5inch, eshte me Android 6.0, baterija e tij eshte 4150mAH(gati dy dit e mban baterin me perdorim te rregullt(pa lojë) ndersa me loj nje ditë te plotë).
-Telefoni vjen me: 2 kufje(ndegjojse), Mbushes, Paketa e tij, me dy fotrolla dhe garancioni.

Tel: 045516717
WhatsApp: +37745516717
Viber: +37745516717

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Edison