Shes Llampen dekoruse Lule Led.

Numri i shpalljes: 47748 | Postuar në: 17.07.2017, 17:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 15 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dekorim dhe Zbukurim / Lule artificiale

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes llampen dekoruse Lule Led,model i veqant Ledi ne lule dhe i ndryshon ngjyrat , shum model i bukur, shiko ne foto. Info:049-230-877.viber

 Pejë     Pejë 30000

 Lule