Shiten fellne me goma te dimrit 205/55/R16 per golf 4

Numri i shpalljes: 47747 | Postuar në: 18.07.2017, 21:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Të ndryshme

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten fellne me goma te dimrit 205/55/R16 per golf 4 Nga Gjermania mund te shiten edhe ndarsa nej edhe ndrrim me bandash 15 te thjesht per me shum info viber +389-77-396-114 dhe
+386-49-773-004

 Ferizaj     Ferizaj 70000

Dërgo E-mail

 laurent