shes bikat

Numri i shpalljes: 47742 | Postuar në: 15.07.2017, 09:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 235 €

Kategoria Koha e lirë, Hobi, Kafshë / Kafshë / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


shiten bikatt me kg ofrojm siguri dhe cilsi mishit

 Klinë     Klinë

Dërgo E-mail

 besnik