shitet Opel Astra

Numri i shpalljes: 47738 | Postuar në: 13.07.2017, 22:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Opel

Modeli: Astra

Viti: 1998

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 500000

Transmetuesi: Manuale

Karoseria: Limuzinë

Regjistrimi: i Kosovës

Çmimi: 1.250 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Kerri ika kto klim abes gjama me rrym pasqyre me rrym regjistrim iskadum qe nimuj

 Drenas     Komoran

Dërgo E-mail

 kushtrim