Izoboy

Numri i shpalljes: 47717 | Postuar në: 22.06.2017, 20:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 260 € i diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes izoboy ( prerse e stiroporit), eshte shume funksional edhe kryen te gjitha funksionet e prerjes se stiroporit.

 Gjilan     Gjilan 60000

 Kushtrim