Goma verore 225.55.16

Numri i shpalljes: 47684 | Postuar në: 07.06.2017, 17:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 16

Lloji i gomave: Goma verore

Çmimi: 150 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Fellna / Goma

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shes 4 goma verore te bajtura vetem 1500.KLM viti gomave 2016. Tel 049894704

 Therandë     Therandë

Dërgo E-mail

 Deli