Dyqani ne shitje

Numri i shpalljes: 47667 | Postuar në: 07.06.2017, 10:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 220.000 € i diskutueshëm

Kategoria Dyqane, Tregti / Qendra Tregtare

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet dyqani ne Çarshine e Vogel ne Gjakove, perballe BKT-se, posedon podrum, katin perdhese dhe nje kat permbi, poashtu ka leje edhe per nje kat tjeter. Siperfaqja rreth 85 m2.

 Gjakovë     Gjakovë 50000

Dërgo E-mail

 Qendresa