Garnitura me shitje 3+2+1+1

Numri i shpalljes: 47663 | Postuar në: 05.06.2017, 10:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 350 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Garniturë për ndenje

Lloji i shpalljes: Shitet


Garnitura ne shitje, tresh (shtrihet), dyshe, dhe 2 njishe (shtrihen)

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 Bajram