Opel vektra

Numri i shpalljes: 47660 | Postuar në: 04.06.2017, 16:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Opel

Modeli: Vectra

Viti: 1993

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 30000

Transmetuesi: Manuale

Regjistrimi: i Kosovës

Çmimi: 650 €

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


Opel vectra 1.6 plin benzin
Ka regjistrim deri 11 nentor ne gjendje te rregullt

 Lipjan     Lipjan

 Shpejtim