kerr i kuajve

Numri i shpalljes: 47653 | Postuar në: 04.06.2017, 12:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 150 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


kerr ikuajve i vjeter per dekor dhe munt te perdoret per traktor apo kafsh trheqse

 Therandë     Mushtishtë

Dërgo E-mail

 vebihi