kerr i drurit

Numri i shpalljes: 47651 | Postuar në: 04.06.2017, 12:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 250 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Vegla, Mjete, Makina, pajisje shtëpiake / Vegla pune

Lloji i shpalljes: Shitet


kerr i drurit i vjeter antik ne gjendje te mir per dekorim kopshte bazena hotele etj

 Therandë     Mushtishtë

Dërgo E-mail

 vebihi