fabi italian

Numri i shpalljes: 47638 | Postuar në: 02.06.2017, 14:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 420 €

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Kampim dhe aktivitete natyrore / Aparate/ Pajisje

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes fabin italian ne gjendje te rregult punon me 0.10cent nuk pranon asnje pare tjeter

 Lipjan     Lipjan

Dërgo E-mail

 albert