sony3

Numri i shpalljes: 47637 | Postuar në: 02.06.2017, 14:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 € i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Sporte elektronike

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes sony 3 me gjystik edhe me 1 cd futbolli origjonal pes 2013 vrejtje syri nuk i punon sonyt

 Lipjan     Lipjan

Dërgo E-mail

 albert