Shes banes ne durres ose e ndroje ne prishtine

Numri i shpalljes: 47634 | Postuar në: 01.06.2017, 20:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


shitet me marveshje banesa eshte ne durres kati 1 ka 72m katror afer kali i trojes eshte 100 metra afer pllazhit ka nje dhom bashk me kuzhin edhe nje dhom te fjetes ka banjo dhe ballkon e ka edhe depoziten e ujit eshte komplet me mobile te gjitha senet elementare qe i nevoiten baneses ne foto jan origjinale a po edhe ndrohet me banes ne prishtine per me shum informata ne tel +37744 661 893 ose +37744 479 677 ne prishtine ju lutem ata qe thirin prej ores 17 00 se jam ne ne pune muni me thir edhe ne viber

 Prishtinë     Prishtinë 10010

Dërgo E-mail

 Bylent