Garniture

Numri i shpalljes: 47633 | Postuar në: 01.06.2017, 19:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 350 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Garniturë për ndenje

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes Garniture
1 Tresh (shtrihet), 1 dyshe, dhe 2 njishe (shtrihen)

 Gjilan     Gjilan 60000

 Bajram