Shtreter gjumi

Numri i shpalljes: 47630 | Postuar në: 01.06.2017, 18:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 40 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fjetje / Krevate

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes dy shtreter ne gjendje shume te mire te cilet vendosen edhe njeri mbi tjetrin,jane te rinj dhe pak te perdorur ,kane edhe dysheket te cilet jane te ruajtur mire,gjithashtu kane edhe shkallet nese vendosen njeri mbi tjetrin,80 euro te dy ,jane ne shitje deri te shtunen

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 Tina Selimi