Shitet trualli 30 ari

Numri i shpalljes: 47624 | Postuar në: 01.06.2017, 09:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Trualli gjindet afer rruges kryesore ne Muzeqine
Qmimi sipas marrveshjes

 Shtime     Shtime

 Ahmeti