Pirelli 255/50R 19 107 V M+S

Numri i shpalljes: 47616 | Postuar në: 31.05.2017, 09:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 19

Lloji i gomave: Goma verore+dimrore

Çmimi: 50 €

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Fellna / Goma

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten kater (4) gomat te madhesis 255/50R 19 107 V M+S. Nje sezone jane perdorur. jane mire te rujtuna.
Per me shume shifen edhe ne foto, ose na kontakto

 Ferizaj     Ferizaj 70010

Dërgo E-mail

 Faton