Opel Corsa

Numri i shpalljes: 47614 | Postuar në: 30.05.2017, 20:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Opel

Modeli: Corsa

Viti: 2000

Karburanti:: Benzinë

Kilometra:: 180000

Transmetuesi: Manuale

Regjistrimi: i Kosovës

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes opel corsa ne gjendje shume te mire teknike dhe optike regjistrim deri ne tetor nuk eshte ne hipoteke klime+ abs +airbag goma te reja vere dimer hargjimet e vogla

 Shtime     Shtime

Dërgo E-mail

 Kamer