Tupana elektrike

Numri i shpalljes: 47612 | Postuar në: 30.05.2017, 19:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Daulle dhe Vegla goditëse

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten tupana Millenium Mps 600 Jon thuja Te Reja Te Ardhura Nga Gjermania Me Ngjyra te Rregullume Cmimi Me Marveshje

 Pejë     Pejë 30000

Dërgo E-mail

 Ermal sinani