shitet grase druri me 4 ane

Numri i shpalljes: 47610 | Postuar në: 30.05.2017, 18:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 15.000 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Industri të drurit dhe Përpunim të drurit

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


shitet grase druri modeli mida spbf4. Makineria e pastron drurin ne 4 ane me nje proces pune dhe eshte shume e fuqishme per pune me volum te madh.
https://www.youtube.com/watch?v=i4tR2AS5lZo

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 armand