Komoda

Numri i shpalljes: 47609 | Postuar në: 30.05.2017, 16:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Vitrina dhe Komodina

Lloji i shpalljes: Shitet


punojm komoda sipas porosis paradhoma

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 Bexhet