Shesim Kafe Turke me shumic

Numri i shpalljes: 47608 | Postuar në: 30.05.2017, 15:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 6 € i diskutueshëm

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Kafe dhe kakao

Lloji i shpalljes: Shitet


Shesim Kafe turke me shumice ne e pjkim sipas porosis mbrenda dites Qmimi 5.30

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 Bexhet