Shes syzat "Louis Vuitton"

Numri i shpalljes: 47604 | Postuar në: 30.05.2017, 11:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 25 €

Kategoria Orë, Stoli, Bizhuteri / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes syzat "Louis Vuitton" , janë te reja te pa perdorura,shiko Fotot janë origjinale! Janë komplet me kuti te vet! Modeli i Ri te Louis Vuitton, shiko ne Google! Press blerës serioz qe janë marakli dhe din qka janë syzat!!! Per me shum INFO: 049-230-877(viber)

 Pejë     Pejë 30000

Dërgo E-mail

 Syza L.V