PARKET-LAMINAT

Numri i shpalljes: 47598 | Postuar në: 29.05.2017, 17:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 5 € i diskutueshëm

Kategoria Dyqane, Tregti / Qendra Tregtare

Lloji i shpalljes: Shitet


Bejm shitjen dhe montimin e Parketit-Laminatit ne menyr profesionale me tradit 40 vjeqare

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Agron