PlayStation4

Numri i shpalljes: 47594 | Postuar në: 29.05.2017, 15:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 350 €

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Sporte me gara - Racing / Aparate/ Pajisje

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes SONY PLAYSTATION 4 është i pa përdorur

 Skenderaj     Skënderaj

Dërgo E-mail

 Rasim