Lg origjinal nga Austria

Numri i shpalljes: 47581 | Postuar në: 27.05.2017, 14:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: LG

Produkt: Plazmë

Madhësi: 68 cm (27 inch)

Çmimi: 200 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / TV / LCD / Plasma

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet tv LG modeli 26LD350

 Prishtinë     Prishtinë 10020

 Ferid