Korg pax2

Numri i shpalljes: 47578 | Postuar në: 27.05.2017, 11:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 950 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Klaviatura

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Sinti me garancion

 Kastriot     Kastriot

Dërgo E-mail

 Baskim