shitet blloki pezho 1.9

Numri i shpalljes: 47574 | Postuar në: 26.05.2017, 17:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 150 €

Kategoria Mjete motorike / Makina të dëmtuara për pjesë rezervë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes bllokin dhe radilicen ngjendje pèrfekte dhe disa pjes fiat scudo

 Shtime     Shtime

Dërgo E-mail

 Liridon