Gazetar/e

Numri i shpalljes: 47566 | Postuar në: 24.05.2017, 17:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Mediume, TV, Radio, Internet

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Shqip

Aftësi kompjuterike : Mirë

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Kërkojm 2praktikant dhe 1gazetar/e në agjenci të lajmeve www.politikapress.com

 Prishtinë     Prishtinë 10010

 Politikapress.com >(Ndërmarrje)