Vitrina dhe komodina

Numri i shpalljes: 47562 | Postuar në: 24.05.2017, 14:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 300 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Vitrina dhe Komodina

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes komodinen bashk me vitrinat materiali- panel jane shum pak te perdorur dhe shum te ruajtur , model versace

 Prizren     Prizren 20000

 Sebajdin