Shes Iphon 4

Numri i shpalljes: 47557 | Postuar në: 24.05.2017, 12:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: Iphon 4

Çmimi: 40 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes Iphon 4 i perdoren ne gjendje tmire

 Therandë     Therandë

Dërgo E-mail

 Dren Makica