fustan

Numri i shpalljes: 47546 | Postuar në: 23.05.2017, 15:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: 40

Ngjyra: e argjendtë

Çmimi: 250 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i shpalljes: Shitet


shes fustanin vetem 1her i perdorur veren e kaluar i bler 350 nje her i veshur

 Deçan     Deçan

Dërgo E-mail

 shqiponje