Biciklet fitnesi

Numri i shpalljes: 47544 | Postuar në: 23.05.2017, 12:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 140 €

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Sporte avanture / Aparate/ Pajisje

Lloji i shpalljes: Shitet


Ngjendje perfekte shes se nuk me duhet

 Dardanë     Dardanë

 Biciklet