Patika origjinal

Numri i shpalljes: 47543 | Postuar në: 23.05.2017, 12:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Atlete

Madhësi: 38

Ngjyra: gri e lehtë

Çmimi: 100 € i pa diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për vajza

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten patika Nike numer 38 jon origjinal

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 Gona