Samsung A5

Numri i shpalljes: 47531 | Postuar në: 22.05.2017, 03:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: A5

Çmimi: 100 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shum.pak.i perdorur 2 muj garancion

 Deçan     Deçan

Dërgo E-mail

 lind