Dhoma fjetjes

Numri i shpalljes: 47530 | Postuar në: 21.05.2017, 18:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 600 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fjetje / Dhoma fjetje komplete

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes Dhom fjetjes shum pak te perdorur per me shum kontaktoni ne 044-262-297
Ju Mirpresim

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 Enver