Lop Barse Qumshtore

Numri i shpalljes: 47527 | Postuar në: 21.05.2017, 14:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.650 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Bujqësi dhe Kafshët e farmës

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet Lopa Barse Viqi i 3 Qumshtore e ka kalu kohen shtohet n qet jav teper e urt per me shum
informacione na kontaktoni ne numrin e telefonit

 Klinë     Klinë

Dërgo E-mail

 xxx