Bik (Mzat)

Numri i shpalljes: 47526 | Postuar në: 21.05.2017, 14:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.200 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Bujqësi dhe Kafshët e farmës

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet Mzati ika 1 vjet Rreth 500 Kg Mishi Me Garancion Vetem me Bungur...
Qmimi Sipas Marrveshjes Per Me Shum informata Kontaktoni Ne Numrin e Telefonit

 Klinë     Klinë

Dërgo E-mail

 xxx