Shiten Kauqat

Numri i shpalljes: 47512 | Postuar në: 20.05.2017, 09:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.100 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Dhoma dite komplete

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten kauqat 2 komplete 3sh + 2sh + 1sh. Shfrytzohen per qendrim ditor dhe per gjumë. Janë shum te ruajtur. Te interesuarit te na kontaktojn ne NR 045601936

 Gjakovë     Gjakovë 50000

Dërgo E-mail

 Elida